Hakkımızda

About Us

Tanışırken önce isimle başlanır ya hani biz de önce ismimizle başlayalım. Actifix çünkü aktifiz. Adımızı İngilizce “active” kelimesinden türettik. Çünkü hizmet sunduğumuz dijital dünyada öne çıkmak için daima aktif olup farklılık yaratmanın gerekliliğine inanıyoruz. Onlarca marka ve mecra içinde öne çıkmak için de “aktif”liğimizi ön plana koyuyoruz. Biz farklılık yaratmak gerektiğini biliyoruz. Aktifliğimiz ruh halimize de yansımıştır bizim. Bazen rüzgardan, bazen yağmur damlasından, bazen bir bebeğin gülüşünden, bazen de uzun yürüyüşlerden ilham alırız. Ama her zaman farklı ve etkili işler üreterek, kendimize hedefler koyarız ve bu hedefleri hayallerle harmanlayarak dijital platformda bir araya getiririz. Siz de sektörde aktif olmak ve aktif kalmak istiyorum diyorsanız; dijital platformda markanızın sesini daha da duyurmak, markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için önerilerimizi sizlerle paylaşmamızı isterseniz birlikte bir kahve içelim

Dijital platformda markanızın sesini daha fazla duyurmak, markanıza ait etkileyici içerikler geliştirmek için önerilerimizi sizlerle paylaşmamızı isterseniz birlikte bir kahve içelim.

We derived our name from the word “active”. Because we believe in the necessity of always being active and making a difference in order to stand out in the digital world we serve. We put our “activeness” in the foreground in order to stand out among dozens of brands and channels. We know that it is necessary to make a difference. Our activity is also reflected in our mood. Sometimes we are inspired by the wind, sometimes by a raindrop, sometimes by a baby's smile, and sometimes by long walks, but we always produce different and effective works, blending them with goals, goals and dreams, and bring them together on the digital platform.

You would like us to share our suggestions with you in order to make your brand's voice heard more on the digital platform and to develop impressive content for your brand. Let's have a coffee together.